-

DrzewoPitagorasa

Pomóżmy Mary Wagner

Do 12 września można pisać emaile do sędziego z poparciem dla Mary Wagner. 

Korespondencję można przesyłać e-mailem na adres sędziego: EricRick.Libman@ocj-cjo.ca z kopią do prokuratora: craig.power@ontario.ca oraz Koalicji dla Życia clc@campaignlifecoalition.com

Listy, zredagowane w języku angielskim, nie powinny przekraczać jednej strony, powinny zachowywać należyty dla sądu szacunek i być adresowane na ręce sędziego, orzekającego w sprawie Mary Wagner: Justice Eric (Rick) N. Libman

Właściwa forma zwracania się do sędziego to "Your Honor" lub "Dear Judge Libman". 

Więcej informacji na stronie "Niedzieli".

Fragment z artykułu:

"Dobrze by było, gdybyśmy tę serdeczność przelali teraz na papier i przesłali do sędziego tysiące listów popierających Mary i to, co ona robi" - zachęca Kotula. Jak dodaje, potrzeba jak największej liczby listów, które pozwolą pokazać skalę poparcia dla ruchów pro-life i być może wpłyną na złagodzenie wyroku dla działaczki. Podkreśla jednak, że to nie zmniejszenie kary, ale możliwość dania świadectwa jest motywem, który skłania Mary Wagner i jej matkę do proszenia o głosy solidarności.tagi: mary wagner  pro-life 

DrzewoPitagorasa
11 września 2017 05:50
11     2900    0 zaloguj sie by polubić
komentarze:
Grzeralts @DrzewoPitagorasa
11 września 2017 07:25

To jest jakiś łańcuszek/wyłudzanie danych osobowych. Nie dawajmy się ogłupiać. Mary Wagner w ten sposób nie pomożemy. Pomocą jest samo nagłośnienie sprawy, ale Mary ma zarzuty dosyć konkretne i jedynie uznanie za niepoczytalną może ją od wyroku uchronić (wątpię, żeby tego akurat chciała).

zaloguj się by móc komentować

Paris @Grzeralts 11 września 2017 07:25
11 września 2017 12:40

Dokladnie tak...

... te petycje sluza tylko wyludzaniu danych osobowych.  Zdarzylo mi sie 3 razy podpisac pod petycjami... potem bylam bombardowana roznymi smieciami na moja skrzynke mejlowa.

Na przyklad z "White House"  zasmiecali moj e-mail  do konca kadencji Baraka... na zaprzestanie tego smiecenia nie pomogly ani "prosby ani grozby"...

... te wszystkie petycje - to absolutna strata czasu i zwykla sciema... sluzaca jedynie roznym cwaniakom co maja troche "zajecia" przy ich obsludze... jeszcze pare lat temu moglo to sporadycznie zadzialac... ale nie dzis.

zaloguj się by móc komentować

chlor @Grzeralts 11 września 2017 07:25
11 września 2017 13:29

No właśnie, zarzut jest tak konkretny, że musi dostać wyrok. Za "Utrudnianie działania legalnej firmie", bo zniechęcała klientki kliniki do wykonania aborcji.

Podobnie bezprawnie, przy stoiskach z papierosami wiszą obraźliwe hasła zniechecające do palenia. Zapewne ci co je tam umieścili już gniją w więzieniu.

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @chlor 11 września 2017 13:29
11 września 2017 15:12

Nie o to chodzi. Ona naruszyła warunki zwolnienia od odbycia kary.

zaloguj się by móc komentować

DrzewoPitagorasa @Grzeralts 11 września 2017 07:25
12 września 2017 05:10

Chyba żartujesz. To nie jest żaden łańcuszek. Nie przeczytałeś zapewne zalinkowanej informacji z Niedzieli. Chodzi nie tylko o wyrażenie poparcia dla tego co robi Mary, ale również a może przede wszystkim o pokazanie, że jesteśmy większością. Aborcjoniści są w mniejszości ale mają dostęp do mediów i są głośni i wydaje się że jest ich większość. 

W amerykańskim prawodastwie przedstawianie sędziemu tzw. "character letters" jest często stosowanym postępowaniem ze strony prawników. Podejrzewam, że w prawodastwie kanadyjskim jest podobnie. 

Poza tym nie trzeba, a nawet jest już za mało czasu, na napisanie listu. Można jedynie teraz wysłać email.

I nie musisz tego robić ze swojego głównego konta, możesz nawet założyć sobie osobne konto emailowe pod przybranym nazwiskiem jeżeli tak bardzo obawiasz się o swoją prywatność. 

Mary sama mówi, że nie chodzi jej o uwolnienie od wyroku ale zademonstrowanie, że jest dużo ludzi, którzy tak samo myślą jak ona. 

No i na koniec... "żeby zło się rozprzestrzeniało wystarczy aby dobrzy ludzie nie robili nic".

zaloguj się by móc komentować

Grzeralts @DrzewoPitagorasa 12 września 2017 05:10
12 września 2017 06:26

Może i tak, ale po pierwsze "character letter" to jednak coś innego, a po drugie zakładam, że Mary chce być osadzona. Tzn. chce być męczennicą.

Zasypanie skrzynki mailowej sędziego taką korespondencją, o której tu rozmawiamy można zakwalifikować zaś jako nękanie. Z pewnością zaś sądowi nie wolno brać tego pod uwagę w orzekaniu. 

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @Grzeralts 11 września 2017 07:25
12 września 2017 10:23

To jest żerowanie na najniższych emocjach. 

zaloguj się by móc komentować


DrzewoPitagorasa @Grzeralts 12 września 2017 06:26
12 września 2017 10:58

Nie wiem na jakiej podstawie zakładasz że Mary chce zostać męczennicą. 

Wysłanie jednego emaila do sędziego, napisanego z szacunkiem bez gróźb raczej nie podpada pod nękanie.

Tu jest definicja nękania  wg prawa kanadyjskiego.

zaloguj się by móc komentować

parasolnikov @DrzewoPitagorasa
12 września 2017 11:15

Kto czyta "Polskie media" ten sam sobie szkodzi.

Prosze zobaczyć co jest napisane w anglojęzycznych:

"Wagner said anyone who wants to submit a letter on her behalf attesting to her character, but more important, advocating for the unborn child, should address the letter to Honorable Justice Eric (Rick) N. Libman.

The letters should be in English, brief, signed with contact information included, and either typed or in legible handwriting, she told LifeSiteNews.

Wagner asked that letters be sent to the address below no later than September 8. She will read all before including as evidence at her sentencing hearing.

The letters, while written to Libman, should be sent to: Mary Wagner, ℅ Campaign Life Coalition, Suite 300, 104 Bond Street, Toronto, ON, M5B 1X9."


https://www.lifesitenews.com/news/convicted-pro-lifer-requests-letters-supporting-unborn-for-september-hearin

zaloguj się by móc komentować

parasolnikov @parasolnikov 12 września 2017 11:15
12 września 2017 11:19

A teraz więcej bo tutaj jest artykuł który jak się wydaję, jest źrudłem dla artykułu w "niedzieli"

https://ekai.pl/dzialaczka-pro-life-mary-wagner-prosi-polakow-o-pomoc/

 

I powiedzcie mi teraz, że tych marnych dziennikarzyn nie należało by walić pałami aż by spuchli.

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować